Meie tooted

Katted


Perforeeritud alumiiniumist ribad    hind 1m - 0.9eur

 

Polükarbonaat 4mm - 1lehed ( suurus 2,1 х 6м )   Hind 55 eur

Polükarbonaat 6mm - 1lehed ( suurus 2,1 х 6м )   Hind 85eur

Kasvuhoonete kate polükarbonaadist

Suurepärane kate kasvuhoonete ning talveaedade jaoks on polükarbonaat. Polükarbonaadist kasvuhooned on ideaalsed soojusisolatsiooni, valguse läbilaskuvuse ja vastupidavuse poolest. Samuti on polükarbonaadist võimalik ehitada selliseid konstruktsioone, mis oleksid vastupidavad maksimaalsetele tuule ja lume koormustele. Karkass valmistatakse tsingitud terasest paksusega 0,8 mm. Selline kasvuhoone ei nõua vundamenti.

Materjal toodetakse õõnsate paneelide kujul paksusega alates 4 mm, laiusega 2100 mm . Kihtidevaheline õhukiht tagab hea soojusisolatsiooni,  jäigad ribid annavad aga konstruktsioonile vastupidavuse oluliste koormuste korral. Polükarbonaat paigaldatakse rangelt kindla poolega väljapoole. Polükarbonaadiga kaetava kasvuhoone paigaldamise juhis on komplektis.

Isegi kõige peenemad paneelid (4mm) on oluliselt paremad soojusisolatsiooni poolest, kui tavaline klaas. Selle näitaja poolest võrreldakse polükarbonaati  klaasplastiga, mille soojuspidavus on neli korda kõrgem kui klaasil. Antud materjali valguse läbilaskevõime on samuti piisavalt kõrge — kuni 82%.

Polükarbonaadi löögikindlus on klaasist 200 korda kõrgem. Antud materjali veel üheks kasulikuks omaduseks on kõrge soojakindlus (ekspluatatsiooni tingimused ei sõltu temperatuuri kõikumistest; materjal on võimeline kannatama jahenemist kuni -50°C ning kuumutamist kuni +120°C). Seetõttu polükarbonaadist kasvuhoonete katet ei pea talveks ära võtma, mis on väga mugav.