Meie tooted

Kasvuhoone Optima

Kasvuhoone „Optima“ on mõeldud mikrokliima loomiseks, mis on hea aiamaa kultuuride kasvatamiseks suvilates ja aiamaal. Kaetava krundi pindala sõltub kasvuhoone pikkusest .Paigaldatud kasvuhoone karkassi kõrgus on 2,1m, laius 3m. Kasvuhoone võib olla erineva pikkusega sõltuvalt ostja soovist. Selleks, et saada kasvuhoone sobiv pikkus, tuleb osta lisapakette „Vahetükk“ ja lisada baaspikkusele, mis on 2m.

Kasvuhoone karkass on valmistatud tsingitud terasest ja pannakse kokku kruvide ja mutrite abil. Kasvuhoonet kinnitatakse vundamendi külge spetsiaalsete kinnitusnurkade abil, võib ka spetsiaalsed karkassi otsad kaevata krundi sisse. Komplekti kuulub kõik vajalik kattematerjali kinnitamiseks. Kattematerjal komplekti ei kuulu, see tuleb soovi korral eraldi osta. Kasvuhoonel on kaks ukseava ja kaks õhuakent vastastikustes otstes. Õhuaknad komplekti ei kuulu, neid võib soovi korral eraldi osta.

Õhuakna "Kasvuhoone Optima" jaoks – 25 EUR

Mudeloptima
2m4m6m8m
Laius ,m3m3m3m3m
Kõrgus ,m2,1m2,1m2,1m2,1m
Pikkus ,m2m4m6m8m
Polükarbonaadist lehed2345
kaal, mitte rohkem kui...kg66 kg95 kg124 kg153 kg

Kasvuhoone katet ei ole vaja talveks ära võtta tingimusel, et lumekoormus on piiratud. Kui kasvuhoonet jäetakse järelvalveta kogu talveks, ostja peab katte kas ära võtma või hindama võimalikku lumekoormust. Karkass koos täiskomplekteerimisega, pingutiga ja  küljetoega kannatab maksimaalselt 280kg lund 1m2  maa horisontaalpinna kohta, mis võrdub 1,4m alles sadanud või 0,7m seisnud lumega.

Kärgpolükarbonaadi soovitud paksus, mis sobib Kesk-Venemaa kliimale on 4mm. Nendes piirkondades, kus keskmise lumekatte paksus ületab 0,6m, tuleb kasvuhoone ülaosa jaoks valida paksem polükarbonaat, mis vastaks kohalikele ilmaoludele.

Hind:

  • 2m - hind  400,-eur
  • 4m - hind  570,-eur
  • 6m - hind  730,-eur
  • 8m - hind  890,-eur